Oświadczam, że wypełniam formularz kontaktowy w celu zwrócenia się o udzielenie mi świadczeń zdrowotnych lub kontynuacji udzielania świadczeń. Wysłane dane kontaktowe będą przetwarzane przez Gabinet na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), art. 9 ust. 2 lit h., wyłącznie w celu rezerwacji terminu wizyty.

  captcha

  Lokalizacja:
  Gabinet rehabilitacji i masażu Vita Max mieści się w FutureMeds Zdrowie Sp. z o.o. (dawniej Krakowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.) przy ul. Mikołaja Kopernika 32 w Krakowie, w dzielnicy Grzegórzki.
  Miejsce jest położone tuż przed ul. Strzelecką po lewej stronie poruszając się od strony Rynku Głównego.
  Rejestracja mieści się w budynku A. Po zarejestrowaniu się proszę przejść do gabinetu rehabilitacji Vita Max, który mieści się obok w budynku B (10m dalej).

  Dojazd tramwajem:
  Do Gabinetu rehabilitacji Vita Max w Krakowie można dojechać tramwajami linii numer 2, 4, 10, 14, 20, 52 i wysiąść na ul. Lubicz na przystanku "Lubicz" przy komisariacie policji. Następnie należy przejść ul. Strzelecką do ul. Mikołaja Kopernika i skręcić w prawo. Po przejściu około 50m będzie widoczny po prawej stronie wjazd na parking FutureMeds Zdrowie.

  Aktualne linie tramwajowe z przystanku na ul. Lubicz:
  - Lubicz
  Zawsze aktualny rozkład jazdy tramwajów znajdą Państwo na stronie www.mpk.krakow.pl

  Dojazd samochodem:
  Jadąc samochodem ul. Kopernika od strony Rynku Głównego (ul. jest jednokierunkowa) można tuż przed ul. Strzelecką skręcić w lewo i wjechać na mały parking FutureMeds Zdrowie. Parking jest bezpłatny dla naszych pacjentów. Można również zatrzymać się na ul. Kopernika (na ulicy Kopernika w okolicy naszego gabinetu obowiązuje strefa "B" płatnego parkowania, dane na 2021r.).

  Wykonujemy również wizyty domowe.

  Zapraszamy.